Analiza chłonności i koncepcja

Zdarzają się sytuacje, kiedy na początku nie potrzebujemy kompleksowego projektu budowlanego. Zależy nam na wypracowaniu koncepcji bądź przygotowaniu startowych analiz. Może to być powiązane z szukaniem finansowania, uatrakcyjnieniu sprzedawanej działki, bądź przekonaniem rodziny do budowy domu. Czasami po prostu nie wiemy co chcemy lub możemy wybudować...

W takim wypadku można skorzystać z oferty przygotowania analizy chłonności bądź projektu koncepcyjnego.

Analiza chłonności

To nic innego jak krótkie opracowanie określające możliwości zabudowania danej działki budowlanej. Tego typu usługa może być połączona z przeprowadzeniem wywiadu środowiskowego, czyli określeniem potrzeb klientów.

Jeżeli na działce nie obowiązuje plan miejscowy, to konieczne jest wystąpienie o warunki zabudowy. Pomagam w przygotowaniu wniosku oraz odpowiednich załączników graficznych - wstępnej koncepcji.

Projekt koncepcyjny

W zależności od potrzeb może to być pełna, szczegółowa koncepcja, bądź wersja wstępna i poglądowa. Forma pracy nad koncepcją jest nieszablonowa, ale zawsze odbywa się od ogółu do szczegółu. Koncepcja może być przedstawiona w fomie szkiców, schematów, rzutów, modelu 3D z wirtualnym spacerem, bądź realistycznych wizualizacji.

Zapraszam do kontaktu.

ZOBACZ INNE USŁUGI

Kompleksowy projekt budowlany

01

Wielobranżowy projekt do urzędu i na budowę.

Konsultacje

02

Online lub w biurze, kiedy potrzebujesz porady.

Nadzór autorski

03

Merytoryczne wsparcie podczas budowy.